Back Together Přerov

03.09.2018

21.7. jsme se zúčastnily soutěže Back Together v Přerově, která měla znovu spojit dvě nejvytrvalejší a dovolím si napsat, že i nejkvalitnější, mažoretkové asociace v České republice.
Soutěž byla pro nás obrovsky náročná, nejen kvůli dlouhé cestě a vysoké teplotě v hale, ale také kvůli komplikacím, které nás těsně před odjezdem potkaly a bohužel nás poznamenají i na Mistrovství světa, ale my budeme za naše členky a za nás tým bojovat vždy, i třeba ve 4 lidech!
Kamče přejeme brzké uzdravení, i Kačce aby s námi opět mohla naskočit do tréninku. Barče ať si užije dovolenou. A vsem našim holkám krásně prázdniny bez zranění, nemocí a dalších nepříjemností.
Díky také naším rodičům, kteří nám cesty platí, bez Vas bychom neměly žádné zážitky a úspěchy!
Největší poděkování patří ale děvčatům, které nás do dalekého Přerova jely reprezentovat. Holky totiž musely zvládnout předělat z ničeho nic sestavu pár hodinek před odjezdem, abychom mohly vůbec startovat. A jak to dopadlo? Seniorská mini bez pádu? Zážitek. Vděčíme hlavně naší juniorce Andrejce, která se kvůli nám sestavu naučila za 2 týdny a ještě musela kolovat různě po útvarech. Jsi borka! Holky ukázaly, co pro ně mažoretky znamenají a ta snaha, co do sestav daly se jen tak často nevidí, i když máme obrovské rezervy.
Také moc a moc děkujeme našim milovaným holkám z Mirabell Teplice! Děkujeme za podporu a za to, že se od Vás můžeme učit, dokážete nám neskutečně zpříjemnit každou soutěž a cestu na ni. Také moc děkujeme holkám z Mažoretky Kamenice, jste skvělé a neskutečně milé, na MS se těšíme!
Výsledky soutěže:
2.místo - Miniformace seniorky baton
3.místo - Duo seniorky 2BAT
19.misto - Sólo juniorky baton (z 28)
Kvůli vlaku jsme bohužel nestihly vyhlášení, takže si na medaile a poháry ještě počkáme, ale určitě je ukážeme!
#tsairai #tsairaicz #Borek