Blatná 2022

02.04.2022

Poslední nepostupovka před kvalifikací za námi. Tentokrát jsme soutěžily v nedaleké Blatné. I přesto, že se příprava neobešla bez komplikací - nemoci, předělávky choreografií, dokonce jsme zažily i jednu premiéru v sólové kategorii (kdy byla sestava dodělána teprve ve středu), tak jsme za výkony rády. Teď máme necelý měsíc na to, abychom všechno doladily a zvládly obě kvalifikace na semifinále a finále MČR.

Výsledky:

1.místo Duo mix kadetky

1.místo Mini mix kadetky 

1.místo Duo 2bat seniorky

2.místo Solo pom kadetky (nejmladší v kategorii, a spousta skvělých závodních za Nikcou)

2.misto Solo 2baton kadetky (opět úspěch mezi jednohůlkařkami)

2.místo Trio pom kadetky2.místo Mini baton kadetky (naše mladší mini, a probojovaly se až na stříbro mezi špičkovými týmy!!)

2.místo Mini pom seniorky 

2.místo Velká formace mix kadetky 

3.misto Solo baton littlekadetky (a Isabellka neskutečná premiéra)

3.misto Duo pom kadetky 

3.místo Duo baton seniorky (a Báry odstartování, i přes kompletní předělání choreo - děkujeme Áňa Novotná - a týden na ATB)

3.misto Trio baton kadetky 

3.místo Trio pom juniorky 

4.místo - Duo mix juniorky 

5.místo - Solo pom juniorky (a ukazka toho, ze Anet to nevzdává)

I přes spoustu sloučených kategorií se nám krásně zadařilo, i když se některé slečny musely (stejně jako v Nýrsku) postavit proti sobě v jedné kategorii. Hlavně máme velkou radost z toho, že jsme odstartovaly všechny kategorii a nic se nemuseli odhlašovat. Zároveň děkujeme rodičům za obrovskou podporu v hledišti. Několika maminkám, které nám pomohly dotvořit kostýmy tak, aby byly v našich očích perfektní. Obrovský dík patří Prezioso Sokol Blatná za organizaci soutěže - naše mažoretky si mimo medailí a diplomů odvezly spoustu dárečků, ze kterých měly velikou radost! A hlavně děkujeme našim holkám za snahu, VZÁJEMNOU PODPORU, radost, energii a výkony! Gratulujeme i ostatním soutěžícím ke krásným výkonům a těšíme se příště!