GrandPrix Praha 25.5.2019

26.11.2019

Včerejší den ve znamení úspěchů, z 15 startů vezeme 10 medailí a 1 speciální ocenění k tomu!

25.5. jsme vycestovaly do Prahy (Radotína) na GrandPrix, kde seniorky zkoušely vybojovat další postupy na vyšší soutěže (na které ještě čekáme) a naše malé littlekadetky a kadetky přijely nasbírat cenné zkušenosti a letos naposledy ukázat své nacvičené choreografie.

Výsledky:
1.místo littlekadetky stage BAT (ze 2)
1.místo littlekadetky duo BAT
1.místo littlekadetky trio POM
2.místo littlekadetky solo BAT (ze 3)
2.místo seniorky duo BAT (z 10)
2.místo seniorky miniformace BAT (z 6)
2.místo seniorky miniformace 2BAT
3.místo seniorky duo 2bat (ze 4)
3.místo seniorky stage BAT (z 6)
3.místo kadetky duo BAT (ze 4)
4.místo juniorky solo 2BAT (z 8 )
4.místo kadetky stage BAT + pohár IFMS
6.místo kadetky solo POM
9.místo juniorky solo BAT (z 26)
13.místo seniorky solo 2BAT

Dopoledne zazářily naše littlekadetky a kadetky, které svými výkony okouzlily nejen diváky, ale hlavně trenérky, které z nich měly velikou radost. Nutno podotknout, že všechna tato děvčata se věnují tomuto sportu od září 2018 a již v tak nízkém věku se dokáží prosadit nejen v tuzemské, ale také v mezinárodní konkurenci (na této soutěži jsme měly možnost se poměřit i s účastnicemi z Polska a Chorvatska). Věříme, že letošní sezona jim přinesla důležitý stavební kámen do budoucích let.

Odpoledne jsme zas takovou radost z výkonů neměly, hlavně kvůli zdravotním a jiným komplikacím, které nás potkaly. Nakonec jsme ale byly na večerním vyhlášení velice překvapené a spokojené.

Nesmím zapomenout na jeden hnací motor, který nás včera opravdu hnal kupředu. Nemluvím o nikom jiném než o našich rodičích, díky kterým hala opravdu bouřila. Na takovou fanouškovskou základnu jsme nebyly zvyklé a moc nás potěšilo, že i TS Airai Borek zní na celou halu a řadí se k nejhlasitějším fanklubům celé soutěže. DĚKUJEME! ❤

Děkujeme také p.Kadlčíkové a KBA Tour za autobusovou dopravu. 🙂

Také děkujeme IFMS a mažoretkám Bailar Praha za ochotu a zprostředkování soutěže. 🙂

Nakonec jen můžeme říct, že tato soutěž byla jednou z těch nejúspěšnějších v naší krátké historii a co je úplně nejdůležitější, všichni si ji opravdu užili, mažoretky, maminky a hlavně TATÍNCI, kteří budou vzpomínky ze soutěže vstřebávat ještě pár dní. 😀

borekcb.cz

#tsairai #tsairaicz #Borek