Memoriál Jiřího Necida - Vimperk 2.6.2018

19.06.2018

Naše mažoretky se včera zúčastnily postupové soutěže Memoriál Jiřího Necida ve Vimperku. Soutěž byla pořádaná mezinárodní asociací IFMS. Ve všech kategoriích byla veliká konkurence a naše umístění jsou:
3.místo - Duo seniorky 2BAT + postup na MS
6.místo - Miniformace seniorky baton
7.místo - Sólo seniorky baton + postup na ME
12.místo - Sólo juniorky baton
Velmi překvapující byl další postup na Mistrovství Evropy, které nás čeká již za necelé 2 týdny. Naše Kamča se probojovala v královské disciplíně mezi ty nejlepší a my jsme moc šťastné!
Také jsme se ale přesvědčily o tom, že stále je na čem pracovat, například v miniformaci, která se nám na soutěžích letos vůbec nedaří a my nemůžeme přijít na to, v čem to je.. Tak rády bychom ukázaly, jak má choreografie vypadat na 100%. Doufáme, že na včerejší "zkrat" rychle zapomeneme a při nejbližší příležitosti ukážeme, jak sestavu umíme!
Samozřejmě nesmíme zapomenout na naší nejmladší Andrejku, která se svým sólem bojuje v juniorské kategorii, kde je prostě konkurence obrovská a startuje proti ní vždy spousta skvělých závodníků! Včerejší 12.misto bylo moc pěkným umístěním❤️
S duem to bylo včera takové malé loučení, protože se chystá jedno 'překvapení', postup na MS jsme získaly již na MČR a včera jsme si chtěly vystoupení jen užít a připravit se dál. Postup z Memoriálu nás tedy příjemně překvapil a dal motivaci do další práce.
Soutěž jsme si užily, hlavně díky skvělým lidem okolo nás! Děkujeme.