Mistrovství Evropy 2022

01.08.2022

Mistrovství Evropy:

2.místo - Vicemistryně Evropy 2022 - Velká formace mix kadetky

2.místo - Vicemistryně Evropy 2022 - Solo kadetky 2bat
2.místo - Vicemistryně Evropy 2022 - Trio kadetky
2.místo - Vicemistryně Evropy 2022 - Mini kadetky
3.misto - II.Vicemistryně Evropy - Duo kadetky mix (o 0,1 od 2.místa)
3.místo -II.Vicemistryně Evropy 2022 - Duo kadetky pom
4.místo seniorky duo
5.místo juniorky mini
9.místo seniorky duo

Evropský pohár:

1.místo - Vítězky evropského poháru - mini kadetky
2.místo - solo littlekadetky
2.místo - solo juniorky
4.místo - trio kadetky
5.místo - solo kadetky

5 prosluněných chorvatských dnů za námi!

Zbývá jen poděkovat lidem, firmám a organizacím, které nás v první opravdu velké zahraniční cestě podpořili.

Konkrétně se jedná o Nadace Jihočeské naděje v čele s panem hejtmanem Jihočeského kraje MUDr. Martinem Kubou a paní Ing. Denisou Kubovou. Děkujeme za velkou finanční a morální podporu a těšíme se na nadačním běhu.

Dále děkujeme již za několikátý dar firmě Wieneberger s.r.o.

Také nezapomínáme na obec Borek, která se velkou měrou podílela na zafinancovaní dopravy. 

Děkujeme i holkám z Nýrska, že nám doplnily autobus a zpříjemnily pobyt.

A hlavně nezapomínáme na rodiče mažoretek, kteří celou sezónu plní různé role - řidičů, švadlen, kadeřnic.. děkujeme, že to s námi letos zvládáte, jelikož už se jednalo o jedenáctou soutěž během 4 měsíců! Sezóna ještě není u konce, ale už dlouho víme, že se jedná o tu nejúspěšnější. Na začátku jsme byly rády, že po dvou demotivačních letech do toho s námi ty holky jdou znovu. Pak přišlo i náročné období, spousta práce, starostí, prostě vše, co k tomu patří. Holky měly málo času na složení sestav, stavěly jsme jich hodně a musela se využít každá minuta v tělocvičně. Zpětně můžeme říci, že stovky hodin v hale se vyplatily - ne kvůli medailím, ale kvůli tomu, že se nám od moře vrátila skupina spokojených dětí s krásným zážitkem. Děvčata během dní nejen soutěžila v hale, ale také zvládla průvod městem a náročné vystoupení před obrovským publikem na náměstí.T ohle by nikdy nebylo bez výše zmiňovaných - DĚKUJEME! A také si dovolím vyzdvihnout záležitost, která mi dlouho leží v hlavě. Během celé soutěžní sezóny se nám doneslo tolik pochval od spousty různých lidí včetně soupeřů. Naše děvčata se přes celý rok seznamovala s mažoretkami z mnoha různých týmu, i přesto, že proti sobě soutěží. Pochválí se, pogratulují a dokážou mít vzájemně radost z výkonu. Podpora, která se nám dostala při startu seniorského dua byla neskutečná, a víme, že neplynula jen z boreckého "kotle". 

Takže ještě jedna rekapitulace: 

Říjen 2021 - I.Vicemistryně ČR, II.Vicemistryně světa 2021 

Květen 2022 - II.Vicemistryně ČR 2022

Červen 2022 - čtyřnásobné Vicemistryně Evropy 2022, dvojnásobné II.Vicemistryně Evropy 2022, 

Vítězky evropského poháru- poprvé pro nás hrála hymna, poprvé máme dvě medaile z jedné kategorie na mezinárodní soutěži, poprvé sbíráme tituly ze skupiny A jako poslední děkujeme dětem, které se celý pobyt chovaly pěkně, dodržovaly pokyny, měly upřímnou radost, učily se, snažily se a ukázaly, co pár holek z malé obce v ČR dokáže!