Nábor do nesoutěžní přípravky

12.08.2022

Po letech nabíráme nové mažoretky! 

Po delší době pořádáme větší nábor, tentokrát do mažoretkové nesoutěžní přípravky!
Přípravka je vhodná pro ročníky 2013-2018.
Děti se budou učit mažoretkové základy s hůlkou a třásněmi, také se budeme věnovat základní gymnastice, baletu a taneční průpravě, aby se další roky přidaly mezi úspěšné soutěžící.
Tréninky budou probíhat ve školní tělocvičně na Borku, každý pátek (mimo prázdniny a svátky) od poloviny září do června v čase 14:00-15:15.
Cena se bude odvíjet od počtu přihlášených dětí, bude zahrnovat propůjčení hůlky, kostýmu, možnost využití klubového vybavení, nájem haly. Minimum pro otevření skupiny je 8 dětí.
Děti se během roku budou moci se soutěžním skupinami účastnit týmových akcí jako jsou vystoupení, výlety, Halloween, Mikuláš, Vánoce, Velikonoce aj.
Více informací o trénincích, informační schůzce a nezávazné přihlášce budeme podávat skrze mail: tsairai@seznam.cz, také můžete navštívit náš web: https://www.mazoretky-ts-airai-borek.cz/l/nabor-do-nesoutezni-pripravky/
A jak to bude s náborem do soutěžních skupin?Rády bychom přijaly do skupiny děti s pohybovým základem a případnou předchozí zkušeností např. s baletem, gymnastikou, tancem apod. U soutěžní skupiny je trénink 2-3x týdne + časté soustředění a od března do června nabitý kalendář soutěžemi skoro každý víkend. Je nutná disciplína, soutěžní výkon a velké nadšení. I to je výhoda nesoutěžní přípravky, že může pracovat uvolněně, bez stresu z výkonu. U soutěžních skupin je rozvrh stále v řešení, ale nějaká zkušená posila by se nám velice hodila!
Na všechny nové holčičky se moc těšíme a doufáme, že nám pomůžete o náboru dát vědět sdílením!🖤