Postupy na semifinále a finále

10.05.2022

V pondělí jsme na tréninku oslavily výkony v kvalifikačních kolech. Naše medailová bilance po 5 soutěžích (3 nepostupové a 2 postupové) vypadá následovně: 17x 1.místo - z toho 7x titul Vítěz kvalifikačního kola, 12x 2.místo, 13x 3.místo.

Medailové počty jsou vysoké, ale celý rok myslíme spíše na postupy do dalších kol, na další zážitky a zkušenosti. V neděli večer se nám potvrdil postup u seniorského dua, které má kvůli vysokému počtu startujících i semifinále. To nás čeká již tuto sobotu v Nové Pace. A včera večer přišly ještě lepší zprávy. Máme 13 postupů na finále MČR!

21.-22.5. Se minimálně se 2 starty ukážeme na finále výkonnostní třídy A s hůlkou v Chotěboři - konkrétně Anička se sólem 2bat a seniorky s duem 2bat. S duem s 1 hůlkou se budeme snažit postup vybojovat v semifinále.

A hned další víkend nás bude plný parket v Hranicích, kde se představíme v obou výkonnostních třídách.28.5. se nám ukáží obě sestavy v kategorii duo-trio pom kadetky A, z čehož máme velkou radost, protože, jak Kačka+Nikča, tak Emi+Míša+Kája prošly kvalifikačním sítem. V neděli 29.5. se nezastavíme - čekají nás totiž naše mixové disciplíny. Postup získaly ve výkonnostní třídě A: Ani+Sofi duo, Ani+Sofi+Teri+Míša+Jasmi+Emi+Kája mini kadetky, Ani+Sofi+Míša+Anet+Vaness+Neli mini juniorky, a také kolektiv kadetek ve velké formaci. Poté nás ještě čekají sólistky, ty budou startovat ve výkonnostní třídě B, ale nenechte se zmást, i do B se dneska dostat není sranda a výkon musí být kvalitní. Konkrétně se jedná o Isabellku s hůlkou, Nikču s pomy a Anet taktéž s pomy.A o víkend později by se měly představit, taktéž v B, trio Lauri+Jasmi+Teri a mini Lauri+Teri+Jasmi+Bella+Niki+Kaci+Kaja s hůlkou.

Doufáme, že vše půjde jak má, všude odjedeme, všechno odstartujeme a budeme se snažit o postupy na Mistrovství Evropy v Chorvatsku. Každé umístěni do TOP 6 by byl úžasný úspěch, tak se necháme překvapit, jak nakonec dopadneme.