Nábor 2023


Jak probíhají tréninky?

Tréninky probíhají školní tělocvičně na Borku, v sokolovně na Hluboké a občas v hale v Hrdějovicích. Rozvrh na mailu tsairai@seznam.cz.

Trénink trvá hodinu a čtvrt až dvě a půl hodiny. 

Na trénincích dbáme na pohybovou průpravu, to znamená, že se děti učí správnému držení těla, základům baletu, gymnastiky a tance. Samozřejmostí je práce s náčiním (hůlkou a třásněmi). Na začátku tréninku se děti řádně rozcvičí a protáhnou svaly, aby si nikdo neublížil a nezranil se, což slouží k správným sportovním návykům.

Děti budou potřebovat chodit na tréninky v černém sportovním oblečení (tzn. legíny, trikoty, vhodná sportovní trička a jiné) a ve vhodné obuvi - jazzovky tělové na zavazování s dělenou podrážkou.

Přípravka má režim volnější, barva oblečení a obuv je pouze doporučena. 

Také dbáme na dodržování pitného režimu, děti si musí nosit láhev s vodou a samozřejmostí jsou i přestávky během tréninků na oddych. 

Informace

Na začátku září míváme vždy informační schůzku. Pro nové mažoretky a jejich rodiče budeme k dispozici a rády jim vše vysvětlíme a zodpovíme. Rodiče vyplní závaznou přihlášku do týmu, kterou pošleme po dětech na prvním tréninku. V září je možnost vyzkoušet si náš trénink ZDARMA, poté se nábor uzavírá z důvodu nácviku nových choreografií postavených na přesný počet.Sezóna 2023/2024

V ROCE 2023 NABÍRÁME POUZE DO SOUTĚŽNÍCH SKUPIN.

Soutěžní skupiny:

Pouze po domluvě s trenéry se děti zařadí do jednotlivé skupiny. Vhodné pro děti se zkušenostmi s disco dance, jazzu, contemporary, baletu, moderní i sportovní gymnastiky.

Při přihlášení rozhoduje datum odeslání příhlášky, dřívěji přihlášené děti mají přednost při naplnění kapacity.

U všech věkových kategorií se jedná o soutěžní složky. Z vlastních zkušeností víme, že tento sport musí děti hlavně bavit.


V případě, že máte zájem o nezávaznou přihlášku pište:


A soutěže..?


Naše fungující družstva se zúčastňují soutěží pod záštitou České federace mažoretkového sportu (majoretsport.cz). Soutěže začínají kvalifikačními koly, kde je možné získat postupy dále, zejména na Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu a odtud dále na Mistrovství Evropy a na Mistrovství světa.


Vystoupení
 

Mažoretky jsou krásným zpestřením jakékoliv akce, od firemních večírků, přes maturitní plesy a narozeninové oslavy. Každoročně máme několik vystoupení, hlavně přes plesovou sezónu.


Naším cílem je, aby byl mažoretkový sport pro děti hlavně zábavou a sportovní aktivitou, kam budou chodit rády a s úsměvem. Jsme rády za každou novou členku nebo člena. 

                                    Se všemi dotazy, náměty či připomínkami se prosím obraťte na vedoucí spolku.