Poslední novinky

 

MJN Hranice

14.09.2023

Poslední soutěž před létem je za námi.. konečnou zastávkou je světový šampionát, na který se pomalu začneme připravovat již nyní.

Obrovský klobouk dolů před našimi holkami, které 2 dny před odjezdem musely předělávat choreografie a prát se s osudem. Bohužel jsme neodjely kompletní, Terezka musela ze zdravotních důvodu držet palce z domova.. 2 dny plné stresu se bohužel v sobotu projevily, některé sestavy jsme nezajely dle představ, ale to k tomu patří, nakonec to dobře...

Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu výkonnostní třídy A a mažoretek výkonnostní třídy B 2023

Utíká to jako voda a my za sebou máme už čtvrtou letošní soutěž. Tentokrát jsme de vydaly do Stochova, kde se konala kvalifikace, a také semifinále MČR v mažoretkovém sportu. Mimo už známých choreografií, které s námi objely ostatní soutěže jsme zde představily i jednu novinku, na kterou jsme měly čas pouze 4 tréninky.

25.3. jsme se účastnily kvalifikace na MČR v Blatné. Někdo zrovna neměl svůj den, někdo zase vystřihl nejlepší výkon sezony. Výsledky nás však příjemně překvapily, a dokonce víme i postupy do semifinálových a finálových kol, které se skládají z celostátního žebříčku všech kvalifikací!

Této nepostupové soutěže se pravidelně účastníme již od roku 2019 a jsme rády, že jsme mohly dorazit i letos!

Zimní soustředění 2023, děkujeme našim holkám za krásný prodloužený víkend! 99% nových choreografií hotovo a slibujeme, že budou stát za to!